Kalender 2017-2018

 

SEPTEMBER   OKTOBER   NOVEMBER   DECEMBER   JANUARI  
V    1   Z     1   W   1   Allerheiligen  

V    1   Zwemmen L2 /  Grootouderfeest

  M    1   Nieuwjaar  
Z     2   M    2                                 D    2   Allerzielen   Z     2   D    2                              
Z     3   D     3   V    3   Z     3   W   3
M    4                                 W   4   Z     4   M    4   Ijsparadijs K109.00u     D    4
D    5   D    5   Sportdag kleuters     Z     5     D    5     V    5
W   6   V     6   Bib L3456 + Zwemmen L1 +                                Stadspark L3 NM   M    6                                 W   6   Z     6
D    7   Z     7   D    7   D    7   Z     7
V    8   Zwemmen K3   Z     8   W   8   V    8   Bib L3456 + ZwemmenL2                        M    8                              
Z     9   M    9   Muziekklasse L1-L6: Viool      D    9     Z     9   D    9
Z  10  

D  10   medisch onderzoek L3 9u

             school

  V   10   Bezoek Sint + bib L3456 +                                          Zwemmen L1   Z  10   W 10
M 11                                 W 11   Het Kleutertrommelbos - alle                    kleuters (school)   Z  11 Wapenstilstand   M 11   Ijsparadijs K2K3 09.00u     D  11   Infoavond “naar het secundair”                                L6
D  12  

D   12   Film: Kleine Anna en de

Lange    Oom PKK1 + vooronderzoek L1

  Z  12   D  12   V  12   Zwemmen L3
W 13   V   13        Facultatieve verlofdag   M 13   Rollerland PKK1 VM           W 13   Z  13
D   14   Infoavond   Z  14   D   14  Theater: Fluut L34 10.00u De Ploter   D  14   Z  14
V  15   Zwemmen K3   Z  15   W 15   V  15   Zwemmen L2   M 15                              
Z  16   M   16  Theater: Achter de spiegel  K3-    L12 10.00u De Ploter       D   16   Infoavond K3 “schoolrijpheid”   Z  16   D  16
Z  17   D  17     V  17   Zwemmen L2   Z  17   W 17
M 18                                 W 18   Z  18   M   18   Theater: Amen en uit L12                               13.30u De Ploter   D  18
D  19   D  19   Z  19   D  19   V  19   Bib L3456
W 20   V  20   Zwemmen L1 + medisch onderzoek L5 (Zonnestraat)   M  20 Gezondheidsweek         W 20                                 Z  20
D  21   Z  21   D   21   Lopen voor het goede doel –                                    lager   D   21   Oudercontact + kerstmarkt   Z  21
V  22   Zwemmen K3 + Project “Dode          hoek” L6   Z  22   W 22   V   22   Rapport 2   M 22                              
Z  23   M 23   medisch onderzoek L1 9u    D  23   Z  23   D  23 Doedag KAD L6 (doorstroming)
Z  24   D  24     V  24   Zwemmen L2   Z  24   W 24   Pedagogische studiedag
M 25                                 W 25   Z  25   M 25   Kerstvakantie   D  25
D  26   D   26   Oudercontact   Z  26   D  26                                

V  26   Zwemmen L3 +

                   Muziekklasse L1-L6: Trombone

W   27 Pedagogische studiedag   V   27   Rapport 1 + Zwemmen L1   M 27   Ijsparadijs L1 09.00u     W 27                                 Z  27  
D   28   Scholenveldloop L34 VM / L56                    NM + Kronkeldiedoe L12 09.00-11.30u   Z  28   D  28   Spelcarrousel L3 VM   D  28   Z  28  
V  29   Zwemmen K3   Z  29  

W 29   Bezoek Rusthuis ‘De Gerstjens’                                           

                   kleuters

  V  29   M 29   Week van de Poëzie          
Z  30   M 30   Herfstvakantie   D  30   Z  30   D  30   Theater “Dat begint hier al goed”                        L56 CC De Werf 13.45u  
    D  31                                     Z  31   W 31  



FEBRUARI
  MAART   APRIL   MEI   JUNI  
D    1   Gedichtendag   D    1   Z     1   Pasen   D    1   Dag van de Arbeid   V    1   Zwemmen L5/6 + ovsg
V    2     V    2     M    2   Paasvakantie   W   2   Z     2
Z     3   Z     3   D    3                                 D    3   Z     3
Z     4   Z     4   W   4                                

V    4   Zwemmen L4 +

                   Muziekklasse L1-L6: Dwarsfluit

  M    4                              
M    5   Theater “Dolfje Weerwolfje” L12 De Ploter + workshops Lyceum L6   M    5   GWP L2               D    5   Z     5   Eerste Communie + Feest                              Vrijzinnige Jeugd   D    5
D    6   D    6   GWP L2 / American Games                               L56 09.00u   V    6   Z     6   Lentefeest   W   6
W   7   W   7   GWP L2   Z     7   M    7                                 D    7   Rapport 5
D    8   Winterfoor L1 tot L6   D    8   Oudercontact   Z     8   D    8   V    8 Brevetzwemmen L123
V    9   Bib L3456 + zwemmen L3   V    9   Meester op de fiets L3456 +         zwemmen L3 + rapport 3 + bib L3456   M    9                                 W   9   Pedagogische studiedag   Z     9
Z  10   Z  10   D  10   D  10   O.L.H.-Hemelvaart   Z  10
Z  11   Z  11   W 11   V  11   Brugdag   M 11                              
M 12 Krokusvakantie   M 12                                 D  12   Z  12   D  12   Infoavond K3 “naar het 1e lj”
D  13                                 D  13 Schoolfotograaf   V  13   Z  13   W 13
W 14   W 14   Z  14     M 14   uitstap Techniek L56 VM    D  14
D  15   D  15   Z  15  

D  15   Rollebolle K2 09.00u+ Alles                                   met de bal L4

  V  15   Bib L3456 + Brevetzwemmen                               L456
V  16   V  16     M 16   GWP L6                  W 16   Z  16
Z  17   Z  17   D  17     D  17   Robinsonday L345   Z  17
Z  18   Z  18   W 18   V  18   Bib L34 + zwemmen L4 +        rapport 4 + Musical Eens L56   M 18                              
M 19                                 M 19                                 D  19   Kleuterboemeldag VM K3   Z  19   D  19  
D  20   D  20   V  20   Zwemmen L4 / einde GWP L6   Z  20   Pinksteren   W 20
W 21   L6 naar Atheneum Aalst VM   W 21   Z  21   M 21 Pinkstermaandag D D  21
D   22   Film: Het lied van de zee L34                                       10.00u De Ploter   D  22   lezing Sabine Devos VM                            L3456   Z  22   D  22   Pirateneiland L12    V  22    
V  23   Zwemmen L3   V  23   Bib L3456 + zwemmen L3   M 23                                 W 23   Z  23  
Z  24   Z  24   D  24   veldloop alle klassen   D  24   Z  24  
Z  25   Z  25   W 25   GWP L4   V  25     M 25   Schoolreis lager    
M 26                                 M 26   K2 naar CLB 9u        D  26   GWP L4 + K1 CLB (school) 9u   Z  26   D  26   Sportdag lager + schoolreis                                        kleuters  
D  27   Minimusical “Lotta en de        Slodderkip” PKK1-K2 10.30u   D  27   V  27   GWP L4   Z  27   Schoolfeest   W 27   Proclamatie  
W 28   W 28   Z  28   M 28                                 D  28   Oudercontact  
    D  29   Z  29   D  29   V  29   Rapport (eindtoetsen)  
    V  30   Theater: Moes PKK1 13.30u                                    De Ploter   M 30   Facultatieve verlofdag   W 30   Z  30  
    Z  31       D  31      

2011. BS L.P. Boon - Leuvestraat 37, 9320 Erembodegem - Tel : 053/78.26.21 - Email : directie@bslpboon.be
By Joomla 1.7 Templates